Software pre plánovanie výroby

ERP systém Plan-de-Campagne (PdC) je produktom spoločnosti BEMET International BV, Holandsko a má v Európe viac než 1000 spokojných zákazníkov. Naša spoločnosť - OSMOS s.r.o. - sa zaoberá predajom a implementáciou systému PdC pre zákazníkov zo Slovenska a z Českej republiky. V spolupráci s firmou B met s.r.o. zabezpečujeme kompletnú technickú podporu pre tento program. 

Plan-de-Campagne (PdC) je moderný informačný systém pre sledovanie, riadenie a plánovanie výroby v malých a stredných výrobných prevádzkach.

Plan-de-Campagne je modulovo zostavený, okrem samotnej výroby umožňuje riadiť logistické procesy, vzťahy so zákazníkmi, samotných pracovníkov, ako aj získavať podklady pre rozhodovanie a plánovanie.

Plan-de-Campagne  sa používa v nasledujúcich výrobných odvetviach: kovospracujúci priemysel, výroba oceľových konštrukcií, strojov a zariadení, nábytkárska výroba, spracovanie gumy a plastov. Vďaka svojej modulárnej konštrukcii a jednoduchej konfigurácii je Plan-de-Campagne vhodný pre kusovú, malosériovú i hromadnú výrobu. Hlavnými výhodami sú jednoduché a intuitívne ovládanie, orientácia na prax a v neposlednom rade výhodný pomer cena/úžitkové vlastnosti.