Kontaktujte nás

Kariéra

Nástrojár

Základné informácie o pracovnej pozícii

Miesto práce: Bytča
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: Ihneď
Ponúkaný plat: 1000-1300 brutto( závisle od skúsenosti)

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Kompletizácia nových vstrekovacích foriem
• Modifikácia foriem na základe požiadaviek zákazníka
• Údržba vstrekovacích foriem, dolícovanie a doladenie
• Leštenie a čistenie vstrekovacích foriem
• Čítanie a používanie technických podkladov
• Vykonávanie jednoduchých opravárenských prác
• spolupráca s ostatnými oddeleniami
• Kontrola funkčnosti foriem

Ponúkané výhody

• kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
• veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
• osobná podpora priameho vedenia
• Neustály technický rozvoj
• perspektívna práca v stabilnej firme
• adekvátne finančné ohodnotenie
• príjemný kolektív
• firemné teambuildingy
• práca s modernými technológiami
• kariérny rast v prípade veľmi dobrých výsledkov zabezpečený

Informácie o výberovom konaní

Výkon tejto pozície je náročný a zvlášť v prípade, ak chceme výrobu od externých dodávateľov preniesť do vlastnej prevádzky. V tejto oblasti však už máme niekoľkoročné a veľmi dobré skúsenosti. Výroba neustále expanduje, čo si vyžaduje neustálu kontrolu, koordináciu a zvyšovanie efektivity. To je hlavný dôvod, prečo sa vytvorila nová prevádzka a táto pozícia.
Ak máte znalosti v danej oblasti a chcete ich neustále rozširovať, ak pre Vás pôsobia náročné úlohy ako výzvy, tak potom hľadáme práve Vás. Výkon tejto pozície je náročný a dôležité sú hlavne Vaše výsledky. U nás sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia. Čakajú Vás výzvy a veľká zodpovednosť. Odmenou však bude Váš neustály rozvoj a neobmedzený priestor.

Základné požiadavky na kandidáta

• presnosť, precíznosť a schopnosť koncentrácie
• technické myslenie
• práca v systéme CAD/CAM výhodou
• samostatnosť, pozitívny prístup, zmysel pre poriadok a organizáciu a precízne plnenie zverených úloh
• lojálnosť voči zamestnávateľovi
• tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita
• požadovaná prax 2 roky na pozícii
Dodatočné požiadavky na kandidáta

Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti: anglický jazyk (výhodou, nie podmienkou)
Počítačové znalosti: základná znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Pokiaľ sme Vás oslovili a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujte sa možnosťou „Prihlásiť sa na pozíciu“ a vyplňte krátky formulár. Životopisy e-mailovou, poštovou alebo faxovou formou nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.
UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti OSMOS s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Pracovník v sklade

Termín nástupu: Dohodou
Ponúkaný plat: 720 € brutto, plus osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus

• Prijímanie materiálu a zariadení do skladu spojené
• Vykonávanie pravidelných inventúr skladových zásob
• Sledovanie skladových zásob
• Príjem/ výdaj surovín, materiálov a tovaru zo/do skladu na základe dodacích listov, výrobných príkazov
• Manipulácia s vysokozdvižným vozíkom
• Balenie a príprava na expedovanie tovaru

• Kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
• Osobná podpora priameho vedenia
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesijný a kariérny rast
• Práca v príjemnom prostredí
• Firemné teambuildingy – športové akcie

• schopnosť tímovej práce
• práca na 2 smeny
• platné osvedčenie na VZV
• spoľahlivosť, zodpovednosť,samostatnosť, flexibilita
• základné počítačové znalosti ( Excel,Word,Outlook)

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Náš tím – OSMOS Bratislava

Ivan Uhliar

Výkonný riaditeľ

Ing. Marián Zimmermann

Projektový manažér

Helpdesk BEMET

Podpora Bemet

ERP BemeT

Jana Lukáčová

Účtovné oddelenie

Vladimír Hamran

Personálne oddelenie

Náš tím – OSMOS PRIEVIDZA

Náš tím – OSMOS TOOLING & MOLDING

Ing. Lukáš Korenko

Výrobný riaditeľ

Náš tím – OSMOS PLASTICS

Martin Horčičák

Obchodné oddelenie

Sklad / Výroba

Prevádzka

Vývoj

Let’s face it, no look is really complete without the right finishes. Not to the best of standards, anyway (just tellin’ it like it is, babe). Upgrading your shoe game. Platforms, stilettos, wedges, mules, boots—stretch those legs next time you head out, then rock sliders, sneakers, and flats when it’s time to chill.

Vývoj

Technológie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eget tincidunt massa. Nam tincidunt malesuada iaculis. Fusce sollicitudin leo in efficitur semper. Integer fringilla, felis id vehicula ultrices, urna nibh sollicitudin est, vel pretium leo felis id est. In vehicula, lectus id sollicitudin maximus, arcu risus pulvinar justo, at feugiat dui mi ut tortor. Donec gravida lacinia neque in fringilla. Vivamus nulla felis, egestas nec pellentesque et, mattis sed eros. Aenean semper convallis elit ac dictum. Vestibulum porttitor mi enim, faucibus iaculis nulla fermentum a. Sed pharetra eleifend orci, ut porta leo lacinia vitae.