Operátor výroby

Základné informácie o pracovnej pozícii

• Miesto práce: Bytča
• Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
• Termín nástupu:
• Ponúkaný plat: 735 € brutto

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Odoberanie plastových dielov z výroby, sledovanie kvality
• Kompletizácia výrobkov
• Balenie plastových dielov
• Obsluha strojov, prístrojov, zariadení
• Vizuálna kontrola dielov, ukladanie na palety
• Hlásenie nadriadenému v prípade zistenia nedostatkov

Ponúkané výhody

• Kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
• Osobná podpora priameho vedenia
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesijný a kariérny rast
• Práca v príjemnom prostredí
• Firemné teambuildingy – športové akcie

Základné požiadavky na kandidáta

• manuálne zručný
• záujem o dlhodobú spoluprácu
• dobrá fyzická kondícia vzhľadom na prácu v stoji
• logické myslenie
• zmysel pre zodpovednosť
• tímový hráč
• zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, kvality, kvantity výrobkov
• zodpovednosť za poriadok na pridelenom pracovisku

Dodatočné požiadavky na kandidáta

• Požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

• Pozícia vhodná pre absolventa: ○ áno

Pokiaľ sme Vás oslovili a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujte sa možnosťou „Prihlásiť sa na pozíciu“ a vyplňte krátky formulár. Životopisy e-mailovou, poštovou alebo faxovou formou nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti OSMOS s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Účtovník/Účtovníčka

• Miesto práce: Gogoľova 18, Bratislava, Bytča
• Termín nástupu: 1.6.2019
• Ponúkaný plat: Fix od 1450 € brutto, v závislosti od skúseností

- Komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- Zostavenie individuálnej, prípadne aj mimoriadnej účtovnej uzávierky
- Oceňovanie majetku a záväzkov ku dňu ocenenia
- Spracovanie požadovaných štatistík pre majiteľa
- Mzdové účtovníctvo
- Spracovanie DPH priznaní, súhrnný výkaz DPH, kontrolný výkaz DPH
- Príprava daňových priznaní PO
- Účtovanie skladov, výrobnej firmy
- Pravidelná komunikácia so štátnymi inštitúciami a externým daňovým poradcom

• Veľká samostatnosť a vysoká kompetencia v danom segmente
• Osobná podpora vedenia
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu
• Neustála možnosť odborného a osobnostného rastu
• Práca v príjemnom prostredí
• Možnosť vzdelávania sa v anglickom a nemeckom jazyku

• Prax v oblasti účtovania skladu a výroby veľkou výhodou
• Znalosť príslušnej legislatívy
• Analytické a logické myslenie
• Spoľahlivosť, precíznosť a schopnosť organizácie
• Komunikatívnosť
• Schopnosť zvládať aj záťažové situácie

• Požadované vzdelanie: Ekonomika a účtovníctvo

• Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• Počítačové znalosti: Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - základy

• Vodičský preukaz: B

• Pozícia vhodná pre absolventa: ○ nie

Informácie pre kandidáta

Baví Vás robiť veci samostatne, a zákon o účtovníctve Vám nie je cudzí? Chcete osobnostne rásť a vzdelávať sa v danom segmente bez obmedzení? Ste samostatný/á a v prípade potreby sa viete zorientovať? Potom je táto pozícia vhodná práve pre Vás.

Naša spoločnosť sa za posledný rok rozšírila o nové oblasti, kedy hľadáme novú posilu, ktorá nám pomôže pri účtovných a ekonomických otázkach. Na oplátku sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia a v prípade veľmi dobrých výsledkov aj kariérne rásť.
Práca účtovníka je vždy náročná, preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí, už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú v predmetnej oblasti už určité skúsenosti.

UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti OSMOS s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.